Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-10 15:11:20

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Interdyscyplinarne Koło Orientalistyczne

Interdyscyplinarne Koło Orientalistyczne działa przy Instytucie Studiów Klasycznych, Orientalnych i Śródziemnomorskich Uniwersytetu Wrocławskiego od 2008 roku. Organizuje m.in. cykliczne konferencje orientalistyczne „Podróż na Wschód” i cykl wykładów o klasycznej muzyce indyjskiej „Muzyka spod lotosowych kolumn” prowadzonych przez muzyka Jacka Tabisza. W 2009 i 2010 IKO było głównym organizatorem wrocławskich Dni Indyjskich. Od kwietnia 2010 roku wydaje miesięcznik „Duniya- Wrocławski Biuletyn Orientalistyczny”, który jest połączeniem informatora dotyczącego wrocławskich wydarzeń kulturalnych związanych z Orientem i artykułów (recenzji, relacji, wywiadów, felietonów) dotyczących świata Wschodu.

Interdyscyplinarne Koło Orientalistyczne należy do grona najaktywniej działających kół naukowych Wydziału Filologicznego UWr.
Opiekunem Koła jest dr Przemysław Szczurek.


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#2 2010-10-10 15:11:50

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Interdyscyplinarne Koło Orientalistyczne

Serdecznie zapraszam na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Interdyscyplinarnego Koła Orientalistycznego UWr. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny i organizacyjny - opowiemy o dotychczasowej działalności Koła i przedstawimy wstępne plany na ten rok. Mile widziani studenci zainteresowani Orientem i pragnący przełożyć swoją pasję na działanie w sferze naukowej i artystycznej - ale nie tylko


Czas: 12 października, wtorek, godz. 18:45
Miejsce: Instytut Historii Sztuki, ul. Szewska 36, sala 306



Marta Zienkiewicz, przewodnicząca IKO


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psywojny.pun.pl www.zakonrycerzysolamnijski.pun.pl www.uks.pun.pl www.lotr-katahha.pun.pl www.shinobi-fate.pun.pl